תודה ג'וש! היה קורס ממש מושקע, מעניין, מרגש, מיוחד ומלמד. יש לך המון ידע ואתה מעביר אותו בעניין ורגישות. 

לימור לוי

 מבחינתי, הקורס עוסק בלהתנהל יותר טוב בעולם, להבין את עצמי, את הסובבים אותי וכך לקבל בהבנה ובהכלה את המתרחש. ממש זרקור. כל הידע החדש- מפליא ומרתק אותי! תודה רבה! 

זרינה בלאט

 תודה 🧿על למידה מעשירה 🧿על ידע מרתק 🧿על הזדמנות לאני החדש 🧿על התובנות 🧿על החלומות 🧿על הכוכב המהמם כירון שאפשר לי להבין את הדרך❗ תודה תודה תודה ג'וש יקר על קורס אסטרולוגיה מרתק, מדוייק ומדייק✓ ממליצה בחום גדול❗ שרי קרן- אלמוג, יולי 2021 תודה מקרב לב ! 

שרי קרן- אלמוג

 הקורס היה מעמיק ומקיף, והועבר בצורה יסודית ונעימה, בהמחשה של תמונות מרהיבות, מדיטציות וסרטונים. למדתי מאיפה בעצם הכל התחיל… היסודות, החלוקה למצבים- יוזם משתנה וקבוע, מיקום ומסלול הכוכבים, שמות ותכונות הכוכבים והמזלות, ההשפעה שלהם והמיקומים בבתים. בהודיה עליך האדם הנפלא שאתה, והערך שאתה נותן! 

חני איזגווי

 הקורס היה לי חווייתי ומלמד. קודם כל, הוא פתח לי ערוץ חדש של עולם הכוכבים והמזלות, ומעבר להיכרות עם נושא חדש, הרגשתי שאני עוברת תהליך ומתפתחת. בלמידה התחברתי לפן הפסיכולוגי- האנושי אשר השתלב עם הנושא. אני מרגישה שהקורס חיזק אצלי תכונות מסוימות שנבלעו בפחדים ומעטפת. עברתי תהליך ודרך הלמידה הצלחתי לראות ולחוות אנשים בסביבה שלי באור שונה, אני מבינה יותר את הצרכים שלהם, מהי הרגישות שלהם. עברתי סוג של חוויה רוחנית. 

מיכל אהרון

 הקורס היה מדהים. מניע גלגלים במוח, מעורר את הלב, מאיר תובנות ודוחף להניע מבפנים וללכת עם הרצון העמוק והגבוה ביותר שלי. הדהים אותי שהיה שלב שבו הבנתי את הסימנים במפה והצלחתי לפענח דברים מסוימים רק מעצם ההסתכלות, והבנתי שעשית חתיכת עבודה והצלחת ללמד אותי עוד שפה. תודה ג'וש על מי ומה שאתה, על כל מה שאתה מביא מעומק ליבך, על החוכמה שאתה חולק, על היצירה שלך שמעוררת השראה, על הרגש הגדול שחוצה את המסך. 

לירון נחום