נעים מאד להכיר, שמי תהל ברדזיאי (תראו גם מקומות בשם אחר, יש לי נטייה לשנות שם כל תקופה,) ואני אסטרולוג כבר 13 שנה, מגיל 18. בעקבות שנים של חקירה, תובנות, ידע וניסיון בתחום, בשילוב עם לימודים נוספים, הרחבות, עניין בתחומי המיסטיקה, הרוח והטיפול, יצרתי קורס ייחודי ופורץ דרך.

הכנסתי ואכניס בהמשך עוד קורסים דיגיטליים של כתיבה יוצרת, מודעות, חלקים מהספרים שכתבתי, ויש שם גם את הסיפור האישי שלי בקצרה למי שמעוניין להכיר יותר לעומק, שמוצע כרגע במתנה, עם תובנות ומסרים.

הקורס "החוויה האסטרולוגית" צבעוני, עם תרגול וניסיון מעשי, נבנה שלב שלב, עם הבניה של למידה שיתופית, תהליך עומק אישי, והוא גם כמעין סדנה אישית התפתחותית, מעבר לידע המרתק והמעשי, בתוכו תכירו את עצמכם ואת העולם שסביבכם בהעמקה נוספת, עם המון צבע, ידע, ניסיון ופרקטיקה.

הקורס הראשון הנו קורס בסיס, השני נכנס לעומק התכנים עם המון הבנות, תובנות ויכולת הסקת מסקנות ודיבור השפה. יהיו בעתיד קורסים נוספים, ותכנים מעבר לאסטרולוגיה.

קצת עליי:
אסטרולוג מ2008, אחרי עניין רב שנים קודם לכן. הלימודים בזמנו שינו את חיי, תפיסת עולמי והמוכנות שלי להעז ולהיות מי שנועדתי להיות. הפתיחות לתקשור ולידע גבוה עם השנים, הרחיב אותי, נתן לי ביטחון וחיבור להדרכה הגבוהה. עולם הכתיבה תפס אותי מילדות, ובתיכון הוא התפתח יותר, עד לרמה שהוא הפך להיות לבית שני עבורי. למדתי להפיק ספרים בעצמי, לערוך, לעמד, לעצב כריכה ולהוציא ספרים בעצמי.
בנוסף, מטפל בתטא הילינג, ומשלב את זה עם תכנים מעולם הנלפ, אימון זוגי , תרפיית ממדים, המפה האסטרולוגית של האדם, נומרולוגיית הצ'אקרות, תורת האותיות, קלפים, העיצוב האנושי human design, רייקי, ועוד. הטיפול מתאים את עצמו לאדם, ומתוקשר.