טיפול

לתטא הילינג נחשפתי ב-2010, והתאהבתי בשיטה. בשנים האחרונות, עם לימודי הNLP, חזרתי ללמוד תטא הילינג באופן מסודר מספר קורסים, ונהניתי מהפשטות, מהשקיפות, היכולת לראות בתקשור את מה שמתבקש, כולל גלגולים קודמים, והשינוי המשמעותי שהשיטה יוצרת. השילוב להדרכה של הבריאה, התקשור, הפשטות והשינוי, כל אלו יחדיו שוו את ליבי, ודי מהר רכשתי ניסיון ועברתי מהפך בחיי האישיים בזכות הלימודים, והטיפול הפשוט גם בעצמי דרכה.

שפת הNLP מאסטר נתנה לי בסיס משמעותי, והמשכתי ללימודי אימון זוגי, ואני כל הזמן רוכש עוד כלים ומרחיב את ארגז הכלים שברשותי. עולם הרוח מאז ומעולם קסם לי ומשך אותי אליו. משלב טיפול אנרגטי, איזון צ'אקרות ושיטות נוספות, וזורם עם מה שמדויק לאדם כדי לעבור תהליך בדרך הנעלה והמיטיבה ביותר.

למרות הפשטות של טיפול דרך הזום/ הטלפון, יש חשיבות גבוהה למפגש האנושי, וליכולת להרגיש פיזית, להיות ולתמוך מקרוב. בפגישה פרונטלית, המטופל יכול להניח את כפות ידיו על שלי, ומניסיון, מגע יוצר יותר אווירה של ביטחון, רוגע והרפיה. יחד עם זאת, אני מרגיש מזהה גם מרחוק, ואני בא עם המון רגישות, אהבה, ידע וניסיון. 

תטא הילינג נשען על גלי תטא, כמו בהיפנוזה, אך אין צורך להיכנס למצב היפנוטי לשם כך. בהתחלה אני נכנס למדיטציה קצרה כמה רגעים, מבקש לעשות סריקה- קריאה, מדברים על מה שעולה, ורואים מה מתבקש, מגדירים מטרות ומה רוצים לשנות, וכן הלאה. בתדר הזה, קל יותר לעשות שינוי משמעותי, לשנות אמונות, להטמיע למידות חדשות, מסרים ותובנות. 

חשוב לי לציין שזהו תהליך, שבמהלכו מקלפים שכבות, מנקים אמונות מגבילות, מטמיעים אמונות ולמידות מעצימות, ונוגעים בכאב כדי לנקות את מה שעולה, להתבונן עליו ולהיות מוכנים לשחרר אותו, ולצאת לדרך חדשה ומיטיבה. 

יחד עם זאת, תטא הילינג, בשל היותו מחובר לתקשור ישיר ומסרים מהבריאה, יכול להיחוות פולשני לאנשים שלא אוהבים להיחשף, גם לא בפני מטפל, בלי שהם אלו שהעלו את התכנים מפורשות. לכן, להצלחת הטיפול, חשוב שתבוא.י ממקום שמודע לכך, ומוכן להיחשף ולנקות את מה שעולה, ושלא תהיה נסיגה בעקבות הפחד מהחשיפה. ביטחון בתהליך, במטפל ובדרך חשובים ביותר. בהצלחה במסע הריפוי והצמיחה שלך, יהא אשר יהא. 

משך מפגש: בין שעה לשעה וחצי, כמה זמן שזה דורש. 

מחיר: 200.