ייעוץ

מפגש על המפה האסטרולוגית האישית שלך באורך של שעה. 

לצורך המפגש, אבקש טרם המפגש שתשלח.י לי תאריך לידה מלא, יום חודש ושנה, בצירוף שעת הלידה המדויקת. 

למי שצריך לברר שעת לידה בישראל, ניתן לברר בטלפון ארכיון בית החולים במספר: *3450. יחד עם זאת, בתקופת הקורונה היו זמני המתנה בלתי אפשריים- ולכן לדעתי מוטב לברר במייל של משרד הפנים: info@piba.gov.il . לכתוב להם בקשה לשעת לידה לפי שם, מספר תעודת זהות ומיקום לידה. עשוי לקחת עד שבועיים במקרים נדירים, ולעתים ממש מהר. 

מה נגלה בפתיחת מפה? כולנו למדנו להכיר את עצמנו במהלך חיינו. הרי, אנו יודעים מי אנו, גם בלי שמישהו מהצד יגיד לנו. אנחנו מכירים את עברנו, ההורים שגדלנו איתם, האנשים שבחרנו למסע, גם בלי מישהו חיצוני שייתן לנו פירוש. 

המפה האסטרולוגית מורכבת מגלגל המזלות החיצוני והכוכבים, ונקודות ציון מסוימות על המפה. ברגע הלידה- אנו עושים צילום סטילס של מפת השמים- האור שנחשפתם אליו לראשונה מכיל בחובו ידע אדיר בדבר אישיותכם, גורלכם, נתיב חייכם והשפעות הסביבה עליכם, הבחירות שתעשו ולא תעשו, וכן הלאה. את נקודת הזמן הזו- בוחרת הנשמה לצורך התפתחותה, טרם הגעתה לאוויר העולם.

בניגוד לתקשור שאדם מתחבר לצינור ידע עליון, כאן המידע פשוט להבנה לאדם שלמד ורכש ניסיון אסטרולוגי, וניתן לפירוש והבנה, דרך פירוש מיקום הכוכבים במזלות ובבתים, היבטים בין הכוכבים, מיקומי בתים, מעברים בעבר ובעתיד, וכן הלאה. כל בית שייך לתחום חיים- בית הקריירה, הזוגיות, המשפחה, לימודים, וכן הלאה. ועוד.

דרך התבוננות נוספת באישיות האדם, זרקור והבנה של דפוסים, צרכים רגשיים, דפוסים ועוד, אפשר להיכנס יותר לעומק ולהבין דברים שמעכבים, שזקוקים לתשומת לב ועבודה, לכיווני מחשבה על מה מתאים לאדם, אילו מגמות אנרגטיות הוא עומד בפניהם, וכן להבין אירועים משמעותיים שקרו בעבר דרך מה שעבר אנרגטית על האדם, לתכנן לעתיד, ולהבין הקשרים בין בני אנשים בחייו, התאמה וכן הלאה.

זאת עשויה להיות מתנה מקסימה, עם המון רגישות, תשומת לב ואהבה, שיכולה ללוות אותך חיים שלמים. יחד עם זאת- וזאת בדיוק הסיבה שאני לא אוהב להישען על אסטרולוגיה בלבד- כדי ליצור שינוי בחיים, המודעות אמנם חשובה, אבל טיפול יכול להיכנס פנימה ולדייק, ולהעצים את יכולת האדם לקחת מחדש את חייו בידיו, וליצור  שינוי עמוק ומשמעותי, וזה מפורט בדף נפרד בלשונית "טיפול". 

מניסיון אישי כאסטרולוג מגיל 18, רק לאחר שלמדתי וטופלתי בשיטות אלטרנטיביות, אחרי שנים של פסיכולוגים, הצלחתי להשתחרר מהשפעות העבר ולהתקדם לעבר העתיד. כמובן שזה הגיע גם ברגע הנכון, כשהייתי בשל לכך, כי בצעירותי הייתי בטיפול אלטרנטיבי אחד שהיה לי מדהים ולא המשכתי, עד לקראת גיל 30, אחרי מסע, שם נוצרה בשלות לקפיצת מדרגה וריפוי עמוק.

גם בטיפול אני משתמש במפת הלידה כדי להכיר את האדם יותר לעומק ולקבל עוד פרספקטיבה. וזו אחת הסיבות שגם התחלתי ללמד אסטרולוגיה- ואני מאמין שזה כלי טיפולי חשוב לכל מטפל ומטפל, שעשוי לחולל פלאים בתפיסת העולם, בגישה לאדם, בהבנה ועוד. 


מחיר: 200 שח.